BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

“Kam që 15 vjeç me këtë histori”, moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ tregon sëmundjen nga e cila vuan prej vitesh

“Kam që 15 vjeç me këtë histori”, moderatorja

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’, Dojna Mema është tepër aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht ndan momente nga jeta e saj private.

Dojna ditën e sotme me anë të një postimi në Intsagram, ka treguar se prej 15 vitesh vuan nga reumatizma, dhe kjo e ka bërë të vizitojë Bënjën e Përmetit.

“Kam që 15 vjeç me këtë histori”, moderatorja

Në Bënjën e Përmetit ndodhen katër burime termale, mes tyre njëri që trajton problemet e reumatizmës.

“Kam që 15 vjeç me këtë historinë e reumatizmës,” shkruan moderatorja në postimin e saj.

Reumatizmat shfaqen në mënyrë akute dhe kronike.

“Kam që 15 vjeç me këtë histori”, moderatorja

Më të lexuarat