BREAKING NEWS

U plagosën në Gramsh, pasagjerët sirianë dërgohen me urgjencë tek Spitali i Traumës

U plagosën në Gramsh, pasagjerët sirianë dërgohen me
x

Gossip

'Kam qenë faturino furgoni', aktori i “Portokallisë” zbulon detaje të pathëna: Kam punuar pa lekë

'Kam qenë faturino furgoni', aktori i

Në emisionin 'E Diell' ishin të ftuar dy aktorët e Portokallisë Florian Binaj dhe Ledio Lako, të cilët u vunë përballë njëri-tjetrit në intervistën ‘Këndi i së vërtetës’.

Ledio i ka bërë një sërë pyetjesh kolegut të tij mes të cilave ishte edhe pyetja se kur ka qenë hera e fundit që ke bërë një punë pa lekë, ndërsa aktori tregoi se në fakt ka filluar të punojë që në moshën 8-vjeçare.

'Unë kam punuar që 8 vjeç. Kam filluar të shes piktura, apo dhe punë të ndryshme. Kam punuar ‘security’ nëpër panaire, kam punuar tek dyqani i babit tim, e ndihmoja pa lekë, kam punuar edhe fatorino furgoni në unazë', tregoi Flori, ndërkohë publiku shpërtheu në duartrokitje.