Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Kam qenë shumë turpalaqe", Bieta Sulo ua thotë publikisht moderatoreve: Mirë që mbetët ju shtatzënë që dola në ekran!

Postuar: 18/11/2018 - 09:56

Bieta Sulo ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Thumb”. Ajo ka rrëfyer se si po shkon eksperienca e saj tashmë si moderatore e “Ftesë në  5″. Bieta tregon se ajo ka qenë shumë e turpshme dhe nuk e kishte menduar në vitet e para se një ditë do të dilte në studio dhe të kishte një emision të sajin.

“Unë kam qenë shumë turpalaqe. Në Top Show kur vinte rasti në festat e Vitit të ri apo fundsezonit, Albani përshëndeste gjithnjë stafin dhe kur vinte puna tek emri im, unë ulja kokën, kisha ca shtrembërime. Kam qenë dhe jam e turpshme, por duket se puna më ka rritur në këtë drejtim.

Më lejoni që publikisht t’ju falenderoj juve. Faleminderit ju dhe bashkëshortëve tuaj që ju lanë shtatzënë dhe na ikët në mënyrë të menjëhershme nga Top Show Magazine.

Ne nuk kishim çfarë të bënim na duhej të gjenim një njeri me vrap për të hyrë në spektakël, prime-time të premte dhe kur vjen propozimi, pse s’hyn ti? Se kisha menduar veten në ekran, aq më tepër 3 orë në trasmetim”,– është shprehur Bieta duke treguar se ikja e Aulonës dhe Fatmës, dikur opinioniste në Top Show Magazine bëri të mundur që ajo të dilte në ekran.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/02/2019 - 19:24

Ajo ka festuar suksesin më të madh në karrierë kur rrëmbeu dy çmime Grammy javën e kaluar ndërsa, Dua Lipa ka vazhduar ecurinë e saj të jashtëzakonshme të suksesit duke zbuluar personalisht statujën e saj prej dylli

Postuar: 18/02/2019 - 19:12

Përpara se të martohej me Meghan Markle, Princ Harry njihej si mistreci i familjes mbretërore.

Postuar: 18/02/2019 - 18:45

Ndërkohë vetëm pak javë më parë, u zbulua se Arbana dhe bashkëshorti i saj, Ardit Kore, i kishin

Postuar: 18/02/2019 - 16:27

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu gjithmonë është kujdesur që jetën e saj private de familjen ta

Postuar: 18/02/2019 - 11:55

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun, Eli Fara dhe Aurela Gaçe, janë padyshim dy nga zërat

Postuar: 18/02/2019 - 08:16

Luana dhe Krenari janë prej më shumë se 3 vitesh së bashku e megjithatë lidhjen e tyre kanë prefe

Postuar: 18/02/2019 - 07:39

Është munduar që gjatë gjithë kohës ta mbajë të fshehtë.