BREAKING NEWS

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të PD dhe si do e përzërë Sali Berishën pasi gjykata të rrëzojë “Foltoren”

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të
x
BREAKING NEWS

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të “trazojnë” politikën shqiptare pas 24 korrikut

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të
x
BREAKING NEWS

“Ky është me të vërtetë një moment historik"/ Vjen lajmi i shumëpritur për Finlandën dhe Suedinë

“Ky është me të vërtetë një moment
x
BREAKING NEWS

Humbje e madhe! Arti shqiptar në zi, vdes në moshë të re ish-gazetarja dhe ikona e njohur e Teatrit, politikani jep lajmin e trishtë: Do të kujtojmë si shoqe, aktore e personalitet me nam

Humbje e madhe! Arti shqiptar në zi, vdes në moshë të re
x
BREAKING NEWS

Gazetarët protestojnë para Kryeministrisë, reporterët "qepin" gojën dhe i bëjnë thirrje Ramës të heqë dorë nga “riedukimi”

Gazetarët protestojnë para Kryeministrisë, reporterët
x
BREAKING NEWS

'Fluturon' sërish çmimi i naftës, sa do të shiten benzina dhe gazi? Bordi i Transparencës merr vendimin

'Fluturon' sërish çmimi i naftës, sa do të
x
BREAKING NEWS

Nga çështja e “detit” me Greqinë, te ndarja e Shqipërisë nga Maqedonia nëse Shkupi s’pranon propozimin e Macron, Rama shpalos vizionin e tij gjatë vizitës në Holandë

Nga çështja e “detit” me Greqinë, te ndarja e
x
BREAKING NEWS

Denoncimi i LSI për inceneratorët, SPAK vihet në lëvizje dhe merr vendimin për dy të moshuarit 'milionerë' por që jetojnë në azil

Denoncimi i LSI për inceneratorët, SPAK vihet në lëvizje dhe
x

Gossip

“Kam tre javë që qaj”, Ronela Hajati tregon çfarë ka ndodhur pas Eurovisionit: Tani gjithçka ka mbaruar!

“Kam tre javë që qaj”, Ronela Hajati tregon

Këngëtarja Ronela Hajati që shkaktoi shumë zhurmë në mediat vedase dhe botërore ku u komentua gjerësisht për performancën dhe veshjen e papërshtatshme.

Këngëtarja me anë të një postimi në story ka treguar se është kthyer në Shqipëri pas disa muajsh në turne për shkak të Eurovision 2022 dhe së fundmi në Torino të Italisë. Ajo ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovisionin e këtij viti,  por nuk ka arritur të kaloj në finale.

“Kam tre javë që qaj”, Ronela Hajati tregon

Ronela ka bërë një postim në Instastory, ku ka zbuluar se ka shumë projekte për të përfunduar dhe nuk ka kohë për pushim. 

“Nuk e keni idenë sa kam qarë kur mbërrita në Tiranë sot… gjithsesi kam tre javë që qaj nga emocionet dhe tani gjithçka ka mbaruar. Kam marrë shumë dashuri nga shumë shtete dhe njerëz. Tani… po rikthehem te ajo që isha! Kam shumë projekte për të përfunduar dhe nuk kam kohë për pushim. Ju dua shumë”, ka shkruar Hajati.

Kujtojmë që Ronela ishte një nga këngëtaret më të komentuara të Eurovisionit, për shkak të veshjes së saj provokuese.

Më të lexuarat