BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

Kanë çoroditur rrjetin, dalin të gjitha sheshit! Arjola trondit me sekretin: Një grua u dashurua me mua/ Ky është banori që kur ishte 23 vjeç ka pasur marrëdhënie me një 47-vjeçare. S’do besoni sekretin e Donaldit dhe Monikës

Kanë çoroditur rrjetin, dalin të gjitha sheshit! Arjola trondit

Big Brother ka vendosur të zbulojë sekretet e banorëve te 'Big Brother Vip'. Ai ka treguar 9 sekretet ku banorët jane munduar per ti gjetur. Einxhel ka gjetur me shume sekrete duke fituar edhe proven e ' Vellait te Madhe'.

Sekretet që kanë bërë kurioz rrjetin janë zbuluar të gjitha:

Iliri: Kam pasur një pirsing në një vend sekret të cilin kanë  pasur fatin ta shohin vetëm disa njerëz.

Arbri:Kur kam qenë 21 vjeç i kam qethur flokët zero dhe i kam dhuruar për një kauzë.

Beniada:Një ditë kam parë në ëndërr gjyshin që nuk jeton më dhe ai më tha se duhet të ndihmoj fëmijët në nevojë. Dua të bëhem misionare këtë gjë nuk ia kam treguar kurrë askujt.

Tan Brama:Kur kam qenë 23 vjeç kam pasur një të dashur e cila ishte 47 vjeçe.

Donaldi:Kam ndjekur kurset e dansit sportiv sepse më pëlqente një vajzë dhe doja të lidhesha me të.

Ekzona: Në një periudhë shumë të vështirë ekonomike për shtëpinë time kam shkuar e kam pastruar shtëpi bashkë me mamin.

Monika:Kur kam qenë në Dubai në ditëlindjen e një miku kam hipur në deve por nga frika kam rënë e kam thyer këmbën.

Einxhel:Në pasaportë emri im është ndryshe.

Arjola:Kur kam qenë në një situatë shumë të vështirë më ka ndihmuar një grua por pas shumë kohësh u dashurua me mua.

Më të lexuarat