Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Kanë dashur që t’i përmend me emra?”, Iva Tiço befason me atë çfarë thotë për ish-të dashurit e saj: Është emancipuar Tirana!

Postuar: 14/11/2019 - 09:49

Në një bisedë në studion e emisionit “Soiree”, gazetarja Iva Tiço ka rrëfyer historitë personale që ka shkuar në librin që ka sjellë së fundmi në treg titulluar “Për vete”, përfshirë këtu të gjithë ish-të dashurit e saj.

Ajo u shpreh se ish-të dashurit e saj janë ankuar se përse Iva nuk i ka përmendur me emra.

Pjesë nga biseda në studio

Jonida Shehu: Ka histori ish-ash të tut?

Iva Tiço: Ka.

Jonida Shehu: E dinë ata?

Iva Tiço: Sigurisht.

Jonida Shehu: Ke patur debate?

Iva Tiço: Jo fare përkundrazi.

Jonida Shehu: E kanë pëlqyer këtë mënyrë?

Iva Tiço: Absolutisht po. Vetëm mund të kenë një problem që pse nuk i kam përmendur me emër .

Jonida Shehu: Kanë dashur të jenë me emër?

Iva Tiço: Po patjetër.

Jonida Shehu: Është emancipuar Tirana…

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 14:41

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë pushimet në alpet e Zvicrës.

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu

Postuar: 07/12/2019 - 22:40

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjt