BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

“Kanë dashur që t’i përmend me emra?”, Iva Tiço befason me atë çfarë thotë për ish-të dashurit e saj: Është emancipuar Tirana!

“Kanë dashur që t’i përmend me emra?”, Iva

Në një bisedë në studion e emisionit “Soiree”, gazetarja Iva Tiço ka rrëfyer historitë personale që ka shkuar në librin që ka sjellë së fundmi në treg titulluar “Për vete”, përfshirë këtu të gjithë ish-të dashurit e saj.

Ajo u shpreh se ish-të dashurit e saj janë ankuar se përse Iva nuk i ka përmendur me emra.

Pjesë nga biseda në studio

Jonida Shehu: Ka histori ish-ash të tut?

Iva Tiço: Ka.

Jonida Shehu: E dinë ata?

Iva Tiço: Sigurisht.

Jonida Shehu: Ke patur debate?

Iva Tiço: Jo fare përkundrazi.

Jonida Shehu: E kanë pëlqyer këtë mënyrë?

Iva Tiço: Absolutisht po. Vetëm mund të kenë një problem që pse nuk i kam përmendur me emër .

Jonida Shehu: Kanë dashur të jenë me emër?

Iva Tiço: Po patjetër.

Jonida Shehu: Është emancipuar Tirana…