BREAKING NEWS

Masat shtrënguese për parandalimin e përhapjes së COVID-19, Komiteti Teknik i Ekspertëve komunikon vendimin e fundit

Masat shtrënguese për parandalimin e përhapjes së COVID-19,
x

Gossip

‘Kapet mat’ Bill Clinton gjatë inaugurimit të Joe Biden, publikohet fotoja që po qarkullon me shpejtësi në mediat botërore

‘Kapet mat’ Bill Clinton gjatë inaugurimit të Joe Biden,

Mediat e huaja kanë publikuar një foto të Bill Clinton gjatë ceremonisë së inaugurimit të Joe Biden. Ish-presidenti amerikan krijoi shumë siklet sepse ai u fotografua duke fjetur në momentin e fjalimit të parë të presidentit të ri pasi u betua si president i Shteteve të Bashkuara. Shkrepja u bë virale dhe komentet e para filluan në mediat sociale dhe e ngacmuan atë për një politikan i cili kurrë nuk dështon të jetë në qendër të thashethemeve, pavarësisht se ka qenë udhëheqësi i Shtëpisë së Bardhë për tetë vjet. Klinton mbërriti në ceremoninë e hapjes me gruan e tij Hillary dhe çiftin tjetër presidencial Barack dhe Michelle Obama. “Me pak fjalë, për Clinton por jo vetëm për të, fjalimi i Biden ishte gjithçka përveç emocionues ...”, shkruan një media italiane.

‘Kapet mat’ Bill Clinton gjatë inaugurimit të Joe Biden,

Më të lexuarat