Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kapiteni legjendar i Romës tregon ‘sikletin’ me gruan: Ajo fle me pizhama, më duhet 1 orë për ...

Postuar: 24/09/2018 - 18:34

Ish-futbollisti i njohur Francesko Totti, tashmë pjesë e stafit drejtues të Romës, i ftuar në “Che tempo che fa”, ka rrëfyer disa detaje komike dhe mjaft interesante për marrëdhënien e tij me bashkëshorten bukuroshe Ilary Blassi.

Francesco Totti ka shkëmbyer disa shaka me moderatorin Fabio Fazio ku i ka rrëfyer se Ilary fle me pizhama.
 
“Ilary fle me pizhama dhe në fakt gjithnjë më duhet 1 orë për ta zhveshur”- tha ai, duke bërë sallën të shpërthejë në të qeshura.
 
Një tjetër detaj interesant e përsëri me shaka ishte edhe fakt se Totti, para se të martohej, kur dëgjonte një zhurmë natën bënte sikur ishte njeri i vdekur, ndërsa tani është Ilaria ajo që zgjohet dhe sheh se çfarë po ndodh rrotull në shtëpi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/02/2019 - 23:38

Mbrëmjen e kaluar në “Brit Awards” nuk u komentua vetëm Dua Lipa për pamjen rrëzëllitëse, por edhe babai i saj Dukagjin Lipa.Ky i fundit shpeshherë është cilësuar nga fansat e këngëtares si një mashkull sh

Postuar: 21/02/2019 - 20:59

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Postuar: 21/02/2019 - 18:17

Trashëgimtarja e Karl Lagerfeld, themeluesit të Chanel, i bënte sot atij homazhet nga faqja zyr

Postuar: 21/02/2019 - 17:06

Klea Huta dhe Elgit Doda ishin të ftuar mbasditen e djeshme në emisionin ‘Rudina’.

Postuar: 21/02/2019 - 16:51

Ai është një ndër reperët shqiptar që ka arritur të bëhet shumë shpejtë pjesë e tregut muzikore s

Postuar: 20/02/2019 - 20:19

Nga momenti i parë që bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë, Klea Huta dhe Elgit Doda u shndër

Postuar: 20/02/2019 - 15:45

Prej disa kohësh është përfolur se gazetari i njohur italian, Vittorio Sgarbi ka një vajzë me një