BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Gossip

“Karamelja mbahet në gojë”, vijojnë replikat mes Flavio Qarrit dhe Alba Hoxhës, gazetari: Meterologia e padjeshkës nuk paska kuptuar gjë!

“Karamelja mbahet në gojë”, vijojnë replikat mes

Vijojnë replikat mes gazetarit Flavio Qarri dhe Alba Hoxhën. Kjo e fundit iu përgjigj sulmit të gazetarit, pak ditë më parë, i cili komentoi veshjen e balerinës, duke thënë se për të e rëndësishme është që të “merren me mua.

“Karamelja mbahet në gojë”, tha Alba, ndërsa pas kësaj ka reaguar sërish Qarri,

Me një story në Instagram ai shkruan: “Meteorologia e padjeshkës nuk paska kuptuar gjë; as ikonostasi, qetësohuni karamele zana”.

“Karamelja mbahet në gojë”, vijojnë replikat mes“Karamelja mbahet në gojë”, vijojnë replikat mes