Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kate Middleton ndriçon mbrëmjen në Paris

Postuar: 18/03/2017 - 13:14

Në ballon e organizuar mbrëmjen e djeshmë në  Paris nga Ambasada Britanike morën pjesë edhe çifti mbretëror , Princi william dhe  Dukesha e Kembrixhit,  Kate Middleton.

Kate është fotografuar me tre veshje të ndryshme, gjatë ditës, ndërsa në mbrëmje veshi një fustan të gjatë me xixa që ndriçoi mbrëmjen.

Fustani i Kate është nga Jenny Peckham i kombinuar me një palë sandale nga Gianvito Rossi. Çifti i familjes mbretërorë angleze, sigurisht që rrëmbeu vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/03/2017 - 13:52

Ai është një nga personazhet më të dashur të ekranit dhe prej dekadash tashmë ka qenë prezent në publik. Megjithatë, edhe pse u bënë vite që është personazh, pakkush ka informacion për familjen e tij.

Postuar: 24/03/2017 - 13:34

I kanë mbetur edhe pak ditë derisa të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Dhe këtë emocion të fundpritjes së ëmbël ka dashur ta ndajë edhe me miqtë virtualë.

Postuar: 24/03/2017 - 12:56

Postuar: 24/03/2017 - 11:21

Me sa u kuptua sot, nga shkrimet online, të gjithë paskan dashur të dinë a ka të dashur Olti Curri. Dhe Klevi Kadilli e Intv e ka pyetur.

Postuar: 24/03/2017 - 11:17

Kate Winslet, aktorja e njohur për rolin e saj në Titanik ka pranuar se kur ishte fëmijë e kanë tallur për peshën dhe pamjen e jashtme.

Postuar: 24/03/2017 - 10:15

Adele i ka dedikuar këngën ‘Make you feel my love’  gjatë koncertit të saj në Zelandën e Re të gjithë viktimave që rënë pre e sulmeve terroriste në Londër.

Postuar: 24/03/2017 - 09:59

Tolgahan dhe Almeda u kthyen në Turqi pas muajit të mjaltit në LA, ku edhe kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre 2-vjeçare më 13 shkurt.