BREAKING NEWS

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas shpalljes non grata të Berishës: U vendos të kishim një qëndrim të përbashkët

Fatmir Mediu zbulon nëse është thirrur nga ambasada e SHBA pas
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej në burg nëse nuk i bindej këtij ultimatumi! Ja pse për disa kohë nuk mund të shkonte dot në SHBA

Sali Berisha nxjerr prapaskenat “bombë: Basha do të futej
x
BREAKING NEWS

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me regjinë: Më çmendët

E papritur! Blendi Fevziu nervozohet keq në mes të emisionit me
x
BREAKING NEWS

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta dëgjoni shumë shpejt...

Rama bën reagimin e papritur: Do të jetë e pabesueshme, do ta
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë dakord për ‘Ballkanin e Hapur”? Ja çfarë thotë kryeministri Rama: Politika nuk është spektakël si Big Brother që të zihen njerëzit për brava

Çfarë do të bëni nëse qytetarët nuk janë
x
BREAKING NEWS

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha

Pse nuk krijoni një parti të re? Përgjigjet Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se çfarë do të ndodhë të dielën

Sali Berisha paralajmëron zhvillime të reja, zbulon se
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike? Escobar: Biden dhe Blinken kanë qenë të qartë

Çfarë ndodh nëse Sali Berisha merr Partinë Demokratike?
x

Gossip

'Ke 3 vite nuk mbledh veten prej Fifit'/ Plas sherri mes Flori Mumajesit dhe gazetarit shqiptar: Puseta pa kapak...

'Ke 3 vite nuk mbledh veten prej Fifit'/ Plas sherri mes Flori

Situata e ndodhur mbrëmjen e djeshme në spektaklin e "Big Brother VIP" vazhdon të komentohet e personazhe të njohur kanë dhënë mendimin e tyre lidhur me ngjarjen.

Ndër ta edhe gazetari Flavio Qarri, i cili ka bërë një postim në Instagram ku shkruan: “Flor Mumajesi vetem u perfol per lidhje me Fifin e ka 3 vite qe nuk mbledh veten”. "Sot kam pasur një gjendje të Fifit", vazhdoi gazetari.

'Ke 3 vite nuk mbledh veten prej Fifit'/ Plas sherri mes Flori

'Ke 3 vite nuk mbledh veten prej Fifit'/ Plas sherri mes Flori

Kaq ka mjaftuar dhe Flori është përgjigjur pak më vonë me një status në profilin e tij. 

”Nardi do thoshte: puseta pa kapak qelb! Unë kur isha fëmijë flija shumë vonë maksimumi në orën 9”, shkruan Flori duke mos dhënë më tepër sqarim se ç'ka dashur të thotë.

'Ke 3 vite nuk mbledh veten prej Fifit'/ Plas sherri mes Flori

Ndërsa në statusin e rradhës ai e ka mbështetur Fifin publikisht duke shkruar: "E dua zërin tënd...Dedikuar atyre me të cilët jeta nuk u tregua e drejtë duke iu mohuar fjalët, dëgjimin, por jo ndjenjat. Nuk jemi dot perfekt edhe po të mundemi s'do jemi dot kurrë".