BREAKING NEWS

Gjithçka kalon përmes Uashingtonit, SHBA shumë e fortë edhe për Xi Jinping, ja si do të prishen nga amerikanët planet sekrete të Rusisë dhe Kinës për një lufte të madhe

Gjithçka kalon përmes Uashingtonit, SHBA shumë e fortë
x
BREAKING NEWS

PS zyrtarizon sot kandidaturat për garën lokale, zbulohet surpriza e ‘gurëve të shahut’ që do luaj Rama në zgjedhjet e 14 Majit

PS zyrtarizon sot kandidaturat për garën lokale, zbulohet surpriza e
x
BREAKING NEWS

Njihuni me parashikimin e motit për këtë fundjavë, meteorologia Lajda Porja tregon kur vjen kthesa drastik: Këto janë datat që do ketë...

Njihuni me parashikimin e motit për këtë fundjavë,
x
BREAKING NEWS

A do rritet çmimi i patentave? Autoriteti i Konkurrencës vjen me njoftimin e rëndësishëm dhe merr vendimin e minutës së fundit

A do rritet çmimi i patentave? Autoriteti i Konkurrencës vjen me
x
BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x

Gossip

“Ke frikë mos ta jap me zor?”/ Tea nuk përmbahet ndaj Luizit: Do ta bësh ti? Punë për ty moj

“Ke frikë mos ta jap me zor?”/ Tea nuk përmbahet ndaj

“Nuk më pëlqen kur mundohesh të bësh xheloze Kiarën me mua”. Kështu i tha Tea Trifoni Luiz Ejllit, gjatë darkës së tyre mbrëmjen e djeshme. Këngëtari i njohur menjëherë i tha ‘nuk kam me kë ta bëj tjetër’.

Pjesa nga biseda: 

Tea: Nuk më pëlqen kur mundohesh të bësh xheloze Kiarën me mua, fare

Luizi: Nuk kam me kë e bëj tjetër

Tea: Mos e bëj më të lutem

Luizi: Ç’punë ke ti moj? Unë nuk të përfshij, nuk të them hajde

Tea: Ti më përfshin mua

Tea: Në momentin që më përfshin mua, fillon dhe Kiara të më kthehet

Luizi: Po qëllimi ky është, pse mos ta bëj xheloze? Mua më pëlqen kur e shoh xheloze, për Zotin

Tea: Do ta bëj rëndshëm situatën pastaj

Luizi: Do ta bësh ti? Punë për ty moj

Tea: Nuk do të pëlqejë

Luizi: Për aq kohë këtu me zor s’të kap kush, s’të bën njeri gjë, jam krejt i lire

Tea: Ke frikë se mos ta jap me zor

Luizi: Nuk e kam tek ajo, Kiara e kupton.

 

 

Më të lexuarat