BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Gossip

"Ke lind nga helikopteri"/ Plas sherri në BBV, Antonela shpërthen ndaj banorit: Je llapit mes krevatit me Sarën, mua më vjen turp…

"Ke lind nga helikopteri"/ Plas sherri në BBV, Antonela

Ka mjaftuar një shprehje e Einxhel dhe Antonelës që në shtëpinë e “Big Brother VIP” të nisin debate të shumta. Dy vajzat iu referuan organit gjenital të këngëtarit të njohur, Valon Shehu, me termin “helikopter”.

Pikërisht fjalori i përdorur nga dy banoret duket se ka irrituar DJ PM. Ky i fundit i tha moderatores së njohur që të mendojë pak më shumë se si mund të ndihet vëllai i saj kur i dëgjon këto fjalë.

Pas ndërhyrjes së Pajtimit, edhe Sarah Berisha reagoi, sepse Antonela i tha artistit se ai është i fundit që mund të komentojë, për shkak se “është llapitur” me blogeren në krevat.

Blogerja e kundërshtoi ish-konkurrenten e “Për’puthen”, duke i thënë se mënyra si u shpreh për puthjen, ishte e shëmtuar.

Pjesë nga debati:

Antonela: Ore flet ky që është llapit në mes të krevatit, kush është më gabim? Ti që je llapit apo ne që flasim per helikopterin? Se dhe mua me vjen turp të ma shikoj mbesa…ku di un duke u llapit me Sarën.

Pajtimi: O zot! Po ik moj mos ja fut kot, mos fol pa lidhje.

Antonela: Dua ta bëj të kuotojë që këtu flasim me gojën tonë dhe s’kemi nevojë me fol ti e PM e askush…

Sarah: E para punës, unë nuk jam llap me PM mesë e the në ate lloj forme e para e punës, e dyta punës…

Antonela: E thashë në mënyrë figurative, se nuk kam hyrë në gojën tuaj me pa se çfarë keni bërë.

Sarah: O shpirt të kuptoj por është shumë e shëmtuar.

Antonela: Por nuk keni nevojë me kritiku të tjerët kur për vete bëni gabime, se jemi njerëz.

Sarah: Puthja është gjëja më e bukur që mund të bëj një person, sesa të flisni për helikopterin e Valonit.

Antonela: Pse ku është problemi? Për mua është shumë normale, sepse ti ke lind nga helikopteri dhe të gjithë ne kemi lind nga helikopteri.

Sarah: Ta dish për ne, që puthja ka qenë normale, jo ashtu siç e the ti.

Antonela: Ta thash që në fillim, mos e merr kështu, literalisht, është shembull.

Sarah: Mënyra sesi ti e tha është e shëmtuar

Antonela: Po nuk e kam me ty o Sar, mos hy tani si shtata në 13, por jam duke i thënë këtij se ka një orë qe na kritikon.

Më të lexuarat