BREAKING NEWS

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është një 18-vjeçar, 4 të rinj në gjendje të rëndë, Policia jep detajet e para  

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është
x

Gossip

“Ke operacione plastike në trup apo fytyrë?”, Rudina Dembacaj tregon ndërhyrjen e vetme që ka bërë

“Ke operacione plastike në trup apo fytyrë?”, Rudina

Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar, por dhe shumë e përfolur për shkak të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku.

Moderatorja si shpeshherë ka zhvilluar një mini-intervistë në Instastory, duke lënë të lirë ndjekësit të pyesin për çfarë kanë më shumë kuriozitet.

Së fundmi një fanse e ka pyetur nëse ka bërë operacione plastike në trup apo fytyrë.

“Ke operacione plastike në trup apo fytyrë?” pyet një ndjekëse.

“Gjoksin, para 6 vitesh. Nga dobësimi, më ishte bërë për t’u futur në xhepa”, ka treguar ajo.

“Ke operacione plastike në trup apo fytyrë?”, Rudina

 

Më të lexuarat