BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

“Ke pas marrëdhënie me meshkuj të tjerë?”, konkurrenti vë në siklet Fjorelën e “Përputhen”, ja si reagoi ajo

“Ke pas marrëdhënie me meshkuj të tjerë?”,

Kjo javë në “Përputhen” ka nisur me takimin e Maris Lika-s dhe Fjorela Peto-s. Ata kishin zgjedhur të shkonin në një bar për të biseduar me njëri-tjetrin. Por, ajo që u vu re që në fillim, ishte “vrulli” i madh i Marisit, i cili e bombardoi me pyetje dhe komplimente vajzën që e kishte zgjedhur për të dalë në takim.

Fjorela, nga ana tjetër, ishte më e ftohtë dhe e rezervuar, por njëra prej pyetjeve të Marisit tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

“Ke pas marrëdhënie me meshkuj të tjerë?”, ka qenë pyetja që e vuri në siklet Fjorelën, e cila tha “prite këtë pjesë”, duke iu drejtuar kameramanëve.

“Ke pas marrëdhënie me meshkuj të tjerë?”,

 

Më të lexuarat