BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë: Ja cili është kryebashkiaku që nuk do rikandidojë dot në zgjedhjet e ardhshme pasi do të jetë nën hetim

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

“Po bën avokaten e Klodian Zotos, s’do flasësh më”, Monika Kryemadhi kapet keq me Klodiana Lalën: Mos bëni zhurmuesin, ik shko në..

“Po bën avokaten e Klodian Zotos, s’do flasësh
x

Gossip

Kë po paralajmëron këngëtari shqiptar: Mund të të shkatërrohet jeta nga e vërteta!

Kë po paralajmëron këngëtari shqiptar: Mund të të

Këngëtari Ylli Limani, me anë të një postimi në rrjetin e tij social, ka paralajmëruar se e vërteta mund të shkatërrojë jetën e dikujt.

Këtë koment Ylli Limani e ka bërë përmes një postimi në rrjetet sociale, teksa kohët e fundit ka vendosur të rrijë larg vëmendjes dhe skandaleve e konflikteve.

“Mos tento kurrë t’i shkatërrosh dikujt jetën me një gënjeshtër, kur e jotja mund të shkatërrohet nga e vërteta”, shkruan ai në një postim në rrjetet sociale.

Nuk dihet se kë po shënjestron Ylli, por nuk mund të themi se është një status i rastësishëm ose motivues për ndjekësit siç thonë zakonisht personazhet publike.

Kë po paralajmëron këngëtari shqiptar: Mund të të

Kë po paralajmëron këngëtari shqiptar: Mund të të