Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kejsi poston momentet romantike që ka kaluar me Stresin në shtrat (FOTOT)

Postuar: 06/12/2018 - 09:57

Prej javësh reperi i njohur Stresi po qëndron në burgun e Fushë-Krujës pasi u arrestua i zhveshur me kokainë, armë fishekë në një hotel të kryeqytetit.Ndërsa Stresi qëndron në burg, e fejuara e tij Kejsi ka postuar foto dhe video me disa momente intime me reperin në shtrat.

Në video shihet Kejsi që qëndron e shtirë pas Stresit dhe e puth ndërkohë që reperi është duke fjetur.Në këtë mënyrë bukuroshja tregon se i mungon koha e kaluar me reperin, i cili ende nuk duhet se kur do të lirohet nga burgu.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 22:35

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Pan’ në Tv Klan.

Postuar: 22/04/2019 - 21:21

Aktori i famshëm turk Kivanç Tatlitug së shpejti do të vizitojë Shqipërinë dhe këtë e bëri të dit

Postuar: 22/04/2019 - 19:44

 Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë

Postuar: 22/04/2019 - 19:40

Suksesi i shqiptarëve në botë, po rritet çdo ditë e më shumë.

Postuar: 22/04/2019 - 18:26

 E gjithë bota e di dashurinë që Princ Harry ka për Afrikën dhe duket se këtë dashuri ia ka

Postuar: 22/04/2019 - 17:28

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit K

Postuar: 22/04/2019 - 15:17

Dje në “E diell” ka qenë e ftuar Soni Malaj, e cila veç të tjerash tregoi dhe për kon