BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Kejvina Kthella e pranon publikisht: Më kanë ofruar para në këmbim të seksit, por ...

Kejvina Kthella e pranon publikisht: Më kanë ofruar para në

Modelja Kejvina Kthella ka treguar sot se i kanë ofruar para në këmbim të seksit. Në një intervistë në Top Channel, modelja u shpreh se ka pasur raste që me anë të personave të tjerë i kanë kërkuar seks në këmbim të lekëve.

E pyetur nga moderatorja se si ka reaguar, Kejvina tha se nuk i ka bërë shumë përshtypje dhe thjesht e ka injoruar.

A të kanë ofrtuar para në këmbim të seksit?

Të jem e sinqertë, mua drejtëpërdrejtë jo, por nga njerëz të tjerë po dhe më ka ndodhur.

Si ke reaguar, je nga gocat që nuk ta përton në moment?

Jam çik kështu, që nervozohem dhe nuk di çfarë them zakonisht. Me thënë të drejtën nuk më ka bërë shumë përshtypje dhe e kam injoruar.

Më të lexuarat