BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro ditën e sotme

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë janë hapur pesë dosje penale për politikanët e lartë, SHBA ka nisur hetimet për Metën, Berishën dhe...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë
x
BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x

Gossip

Kejvina Kthella zbulon çmendurirat që ka bërë në një lidhje dashurie dhe lë pa fjalë moderatoren e 'Top Channel'

Kejvina Kthella zbulon çmendurirat që ka bërë në

Modelja Kejvina Kthella ka zbuluar shumë të pathëna rreth jetës së saj private teksa ishte e ftuar në emisionin "Goca dhe Gra". Ajo zbuloi karakteristikat që duhet të ketë partneri i saj ideal, por jo vetëm.

Kejvina tregoi edhe çmendurirat që ka bërë në një lidhje dashurie. “Kam bërë çmendurira. Kam marrë avionin pa thënë gjë fare, thjesht më ka gjetur aty. Nëse e them sa orë fluturim, e kuptoni se ku pastaj. Edhe për mua kanë bërë çmendurira. Njëherë dikush kishte mbajtur rreth një muaj WhatsApp-in tim”, tha ajo.

Kejvina Kthella zbulon çmendurirat që ka bërë në

Modelja zbuloi gjithashtu se ka qenë e lidhur me dikë pa punë, por shumë të bukur, të cilin e ndihmonte me lekë.

Kejvina Kthella zbulon çmendurirat që ka bërë në

Kejvina Kthella zbulon çmendurirat që ka bërë në