Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kejvina zhvendoset në Milano, fotot e saj “të nxehta” në Instagram çmendin ndjekësit

Postuar: 21/03/2019 - 20:38

 ‘Dua të ndjek ëndrrat e mia. Diçka e bukur më pret në Milano. Do më shikoni shumë shpejt në një kanal të fuqishëm italian”.

Kështu tha velina seksi Kejvina Kthella e cila u largua nga ekrani shqiptar për t’iu rikthyer jetës së saj në Itali, nga ku ka premtuar projekte të fuqishme në vijim.

Por pasioni për të publikuar foto “hot” në Instagram nuk i është venitur aspak.

Përkundrazi, biondja simpatike ka vazhduar të mahnisë fansat edhe nga Milano, duke postuar imazhe ku nxjerr në pah gjoksin e saj bombastik.

Kejvina duket shumë e ëmbël dhe sensuale, dhe efektin joshës ja kanë vënë në pah edhe komentuesit.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

----

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GUARDIAN ANGEL -- Love it -- @teutagold --

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/04/2019 - 20:27

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu siç edhe ju mund ta keni vënë re, herë pas here krijon interaktivitet me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram duke iu përgjigjur komenteve pozitive apo negative të tyre.

Postuar: 24/04/2019 - 19:12

Lori Hoxha e cila së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë për ndarjen me Vis Bajraktarin, num

Postuar: 24/04/2019 - 12:42

Isaac duket se shumë shpejtë do të vizitojë sërish vendet shqiptare.

Postuar: 24/04/2019 - 12:04

Ish-Miss Shqipëria dhe moderatorja e njohur e "TVSH", Hygerta Sako është cilësuar gjith

Postuar: 24/04/2019 - 10:52

Pak javë më parë u dha lajmi se moderatorja e njohur amerikane, Wendy Williams ka paraqitur një k

Postuar: 24/04/2019 - 09:50

Dy binjake shqiptare kanë ngritur në këmbë gjithë sallën në "The Voice of Italy" me kë

Postuar: 24/04/2019 - 09:42

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe gjithmonë është komentu