BREAKING NEWS

SHBA thirrje qeverive partnere të izolojnë Sali Berishën, kërkohet bllokim vizash për “listën e zezë” të Amerikës

SHBA thirrje qeverive partnere të izolojnë Sali Berishën,
x
BREAKING NEWS

Fondet për rindërtimin pas tërmetit, ligji për tatimin mbi të ardhurat dhe gjendja ekonomike shkaktojnë debate të forta në Kuvend, opozita akuza qeverisë për mungesë transparence dhe shpopullimin e vendit

Fondet për rindërtimin pas tërmetit, ligji për tatimin mbi
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Arrestimi i Lefter Allës nga SPAK, zgjidhet kryetari i ri i bashkisë së Bulqizës

EMRI/ Arrestimi i Lefter Allës nga SPAK, zgjidhet kryetari i ri i
x
BREAKING NEWS

Po Adriatik Llalla ka marrë azil politik? Kreu i SPAK zbardh detajet: Po punojmë për...

Po Adriatik Llalla ka marrë azil politik? Kreu i SPAK zbardh detajet: Po
x
BREAKING NEWS

Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e Alibeajt, koalicioni Meta-Berisha vijon garën për zgjedhjet e 14 majit, Celibashi kërcënon me sanksione ata që abuzojnë me simbolet e PD

Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e Alibeajt, koalicioni Meta-Berisha
x
BREAKING NEWS

Do përfshihet SPAK në hetimet për sulmin ndaj 'Top Channel'? E zbulon Altin Dumani dhe bën paralajmërimin e fortë

Do përfshihet SPAK në hetimet për sulmin ndaj 'Top
x
BREAKING NEWS

Ja si do bëhet rritja e pagave për punonjësit e administratës dhe 2 hapat që do ndiqen për të bërë realitet këtë premtim, zbardhen detajet

Ja si do bëhet rritja e pagave për punonjësit e
x
BREAKING NEWS

“Duhet të gjendet pronari”/ Dumani zbardh prapaskenat e hetimeve për inceneratorët

“Duhet të gjendet pronari”/ Dumani zbardh prapaskenat e
x

Ekonomia

Këmbimi valutor: Me sa blihen dhe shiten monedhat e huaja sot në vendin tonë

Këmbimi valutor: Me sa blihen dhe shiten monedhat e huaja sot në

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.9 lekë dhe shitet me 107.8 lekë, duke treguar qendrueshmeri.

Ndërkohë euro blihet me 116.1 lekë dhe shitet me 116.7 lekë, duke treguar qendrueshmeri gjithashtu.

Paundi britanik sot blihet me 131.2 lekë dhe shitet me 132.5 lekë.

Dje një dollar amerikan blihej me 106.7 lekë dhe shitej me 107.5 lekë, duke treguar qëndrueshmëri.

Ndërkohë euro blihej me 116.3 lekë dhe shitej me 116.8 lekë, duke treguar qendrueshmeri gjithashtu.

Paundi britanik sot blihej me 131.7 lekë dhe shitej me 132.7 lekë.