BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata Kushtetuese, a do të rrëzohen zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019 dhe a do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata
x
BREAKING NEWS

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron ndryshimin e MADH në Shqipëri

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron
x

Gossip

“Kemi 15 vite bashkë”, Renis Gjoka flet për njohjen me bashkëshorten, tregon sakrificën e madhe kur i lindi vajza

“Kemi 15 vite bashkë”, Renis Gjoka flet për njohjen me

Gjatë një interviste televizive, këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, Renis Gjoka ka folur rreth historisë së dashurisë së tij.

Ai tregoi se me partneren e tij kanë plot 15 vite dhe zbuloi se në fillim ajo ka qenë fansja e tij, më pas ka filluar njohja dhe lidhja e gjatë. “Është njeri që më është gjendur në ditët më të vështira”, theksoi ai dhe më tej shtoi se e do shumë.
Ata janë prindër të një vajze e cila pak ditë më parë ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Renisi tregoi se bashkëshortja ka bërë një sakrificë të madhe pasi vajzën e ka lindur në Amerikë dhe Renisi e kishte të pamundur të shkonte në ato momente pranë saj për shkak të një angazhimi në një spektakël në Shqipëri. “Vajzën e kam mbajtur në duar 10 ditë pas lindjes”, tha ai.

Renisi Gjoka tregoi se që në fillim ka dashur që të ketë një vajzë, ndryshe nga shumë meshkuj dhe shtoi se kalon shumë kohë me të.

 

Më të lexuarat