BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin detajet e para

E rëndë/ Gjendet i vdekur shtetasi në një hotel, dalin
x
BREAKING NEWS

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh detaje për akuzat e Ahmetajt: Mund të ndjekë edhe rrugën e arratisjes si Adriatik Llalla

"Të presim thesin e lekëve në kurriz?" Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama, kërkon sqarime nga OKB: Gabim serioz apo lapsus? Jepni sqarime menjëherë

“Marrëveshja Beograd-Prishtinë?!”/ Reagon Rama,
x
BREAKING NEWS

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po ndodh pas dyerve të SPAK

A do arrestohet Ahmetaj? Juristja shpjegon prapaskenat: Ja çfarë po
x
BREAKING NEWS

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet pas hekurave, ja ku ndryshon me Saimir Tahirin

Akuzat mbi Arben Ahmetajn, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat: Rrezikon 10 vjet
x
BREAKING NEWS

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Çfarë po paralajmëron Artan Hoxha? Ja mesazh i koduar që jep nga Shkupi

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh skemën që po përdoret: Arben Ahmetaj do arrestohet kur Rama të jetë në këtë shtet, jo rastësisht...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën ‘bombë’ dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat mund të rrudhen deri në…

A po zhduk provat Ahmetaj? Spahiu zbardh prapaskenat dhe zbulon skenarin: Akuzat
x

Gossip

Kemi dasëm këtë verë? Kiara dhe Luizi bëjnë planet për martesë: Në dimër bëhen vetëm kur është nusja shtatzënë (VIDEO)

Kemi dasëm këtë verë? Kiara dhe Luizi bëjnë planet

Kiara dhe Luizi duket se po e shijojnë lidhjen e tyre në Big Brother, ndërsa tashmë kanë filluar të krijojnë edhe një vizion për jetën e tyre jashtë mureve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Mëngjesin e sotëm, ndërsa ndodheshin në ambientet e jashtme të shtëpisë, Valbona, Armaldo, Luizi dhe Kiara po diskutonin për të ardhmen e për dasmën.

Valbona: Kemi dhe dasmën e Luizit.

Luizi: Jo se kena këtë verë.

Valbona: Po fejesa do bëhet.

Luizi: Po jo moj se s’bëjmë fejesë.

Valbona: Po punë e madhe. Po ik o Lui ik.

Armaldo: Po dasma bëhet edhe në dimër.

Luizi: Jo jo në dimër.

Kiara: Dasma bëhet në shtator.

Luizi: Në dimër bëhen dasma vetëm kur është nusja shtatzënë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)