BREAKING NEWS

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të ardhmen e “frikshme”

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH zbardh bilancin e 24 orëve të fundit

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH
x
BREAKING NEWS

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset për anëtarësim

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset
x
BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x

Gossip

“Kemi ndarë krevatin bashkë”/ Ish-konkurrenti i Përputhen bën deklaratën e fortë për Jasmina Kadriun: Nuk kemi qenë kurrë të lidhur bashkë

“Kemi ndarë krevatin bashkë”/ Ish-konkurrenti i

Ish-konkurrentët, Andi Artani dhe Jasmina Kadriu vendosën të dilnin bashkë nga “Për’puthen”, për të parë se si do të vazhdonte marrëdhënia e tyre jashtë.

Vetëm pak ditë pas këtij vendimi, u mësua se dyshja nuk janë më bashkë dhe thumbat për njëri-tjetrin në rrjete sociale nuk munguan.

Jasmina ishte e para që reagoi nëpërmjet një statusi në InstaStory, ku theksoi faktin që Andi e kishte “tradhtuar”.

Ditën e sotme Andi ka qenë i ftuar në program ku i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij për ish-partneren. Ai u shpreh se me Jasminën nuk ka pasur kurrë lidhje por thjesht një njohje e sipër, duke e hedhur poshtë të gjithë historinë e tij me ish-konkurrenten.

Andi: Nuk mendoj që ka qenë lidhje edhe pikë. Ka qenë njohje e sipër që ka ndodhur këtu gjatë programit. Bora ti e din shumë mirë vetë që ka pas raste që jam deklaruar  po a ke mund ti quash që kanë qenë një lidhje, jo. Deklaratë i bie që thjesht ke interes.

Bora: Tani po na bën të gjithëve të besojmë që nuk ka pasur asgjë tjetër mes ju të dyve, ju thjesht jeni deklaruar dhe jeni puthur dy herë këtu në program?

Bora: Kaq ka ndodhur mes ju të dyve?

Andi: Ajo vetë e ka përmendur që kemi ndarë një krevat bashkë.

Andi: Ju po e quani lidhjen krevatin bashkë, nuk kemi bashkëjetuar, nuk është lidhje.

Më të lexuarat