BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali Berisha po sulmon prokuroren ‘e hekurt’ Enkeleda Millonai që po i heton dhëndrin për pastrim parash dhe skema që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga falja e tokave private dhe shtetërore, tenderët,  te pista e helikopterit dhe hangar për avion privat

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen,
x
BREAKING NEWS

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën “Rama-McGonigal”, ja si skandali mund të shkaktojë tërmet në Tiranë dhe Uashington, Robert Papa zbardh të rejat e fundit

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën
x
BREAKING NEWS

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën të qartë Berishës: Nuk ndryshojmë qëndrim për “non-gratat”, nxisim aktorët të shqyrtojnë me kujdes angazhimet në parti

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën
x
BREAKING NEWS

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë indeksim me 8.6 për qind nga 1 tetori, Ministria e Financave dhe Instituti i Sigurimeve Shoqërore zbardhin detajet

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë
x

Gossip

"Kemi një kamerë të fshehtë, të frikshme", çfarë po paralajmëron Ronaldo Sharka? (Foto)

"Kemi një kamerë të fshehtë, të frikshme",

Pas përfundimit të rrugëtimit të tij në “Big Brother VIP 2”, Ronaldo Sharka u angazhua menjëherë në projektet televizive. Ai u bë pjesë e emisionit “E Dille” në Top Channel, ku së bashku me Erjola Doçin prezantuan rubrikën “Mos i bjer me top”.

E teksa këtë të diel pritet që të nisë sezoni i ri i “E Diell”, ndjekësit e tij janë shumë kuriozë të dinë se kush do të jetë i ftuari i parë.

"Kemi një kamerë të fshehtë, të frikshme",

Gjatë një bisede virtuale, moderatori i njohur përgjigjet:

“Hmmm... Është një nga top 3 personazhet më të komentuar të 5-6 muajve të fundit, por që kurrë nuk ka dhënë një intervistë televizive për gjithë gurulldinë që është bërë në rrjet. Ekskluzive e kemi, është vajzë. Ah po, kemi dhe një kamerë të fshehtë, të frikshme”.

"Kemi një kamerë të fshehtë, të frikshme",

Ndërkohë ndjekësit e Ronaldos kanë nisur menjëherë duke aluduar se kush mund të jetë dhe kanë përmendur Olta Gixharin, Efi Dhedhes dhe Kejvina Kthellën.

"Kemi një kamerë të fshehtë, të frikshme",      "Kemi një kamerë të fshehtë, të frikshme",