BREAKING NEWS

Najada Çomo do jetë kandidate e PS! Rama i bën kërkesën e papritur ‘live’: Nxora një sekret...

Najada Çomo do jetë kandidate e PS! Rama i bën
x

Gossip

"Kemi qenë vetëm unë dhe ti"/ Sara Hoxha feston sot ditëlindjen, por dhuratën e mori trashëgimtarja tjetër e Top Channel! Lori zbulon çfarë i ndodhi në ditën speciale të motrës (FOTO)

"Kemi qenë vetëm unë dhe ti"/ Sara Hoxha feston sot

Ditën e sotme, Sara Hoxha feston 25 vjetorin e saj të lindjes.Një nga urimet më të veçanta që ka shkuar në drejtim të trashëgimtares së Top Channel ka qenë urimi i së motrës, Lorit.

Ashtu siç vetëm Lori di, ajo ka postuar në Instagram disa postime, ku uron për ditëlindje personin më të bukur dhe më gazmor që njeh – Sarën.

Mirëpo, postimi i fundit ka qenë ai që na ka bërë përshtypje, pasi në të Lori shkruan se, edhe pse ditëlindjen e ka Sara, ka qenë kjo e fundit ajo që i ka dhuruar lule.
“Është ditëlindja e saj, por është ajo që po më dhuron mua lule… dhe kjo tregon për personin që ajo është”, – shprehet Lori.

"Kemi qenë vetëm unë dhe ti"/ Sara Hoxha feston sot

Ndërkohë në letër shkruhet: “Lori, për 25 vite kemi qenë vetëm unë dhe ti. Shpresoj të jetë kështu edhe për 75 të tjera. Falenderoj Zotin për ty. Faleminderit për gjithçka!”.

"Kemi qenë vetëm unë dhe ti"/ Sara Hoxha feston sot

"Kemi qenë vetëm unë dhe ti"/ Sara Hoxha feston sot

"Kemi qenë vetëm unë dhe ti"/ Sara Hoxha feston sot

"Kemi qenë vetëm unë dhe ti"/ Sara Hoxha feston sot

"Kemi qenë vetëm unë dhe ti"/ Sara Hoxha feston sot

"Kemi qenë vetëm unë dhe ti"/ Sara Hoxha feston sot

"Kemi qenë vetëm unë dhe ti"/ Sara Hoxha feston sot

Më të lexuarat