BREAKING NEWS

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re avokatja e njohur e vendit tonë, kishte nevojë për transplant të palcës jashtë vendit, Adriatik Lapaj jep lajmin e trishtë: Do më marrë shumë malli!

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x
BREAKING NEWS

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në deklaratën që bëri në Izrael, ja për çfarë bëhet fjalë

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në
x
BREAKING NEWS

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre pikëpyetjet e forta

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre
x
BREAKING NEWS

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina “merr me vete” Poloninë në fazën tjetër

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina
x
BREAKING NEWS

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra dhe vajza, jemi të rrezikuara

Vrasja e 35-vjeçares shtatzënë nga burri, thirrja urgjente: Gra
x
BREAKING NEWS

Protesta e 6 dhjetorit, PD zbardh skenarin: Si do përballemi me Edi Ramën, ja çfarë pritet të ndodhë

Protesta e 6 dhjetorit, PD zbardh skenarin: Si do përballemi me Edi
x
BREAKING NEWS

Tragjedia/ Nuk arriti kurrë ta takonte foshnjën, ja fjalët e fundit të 35-vjeçares para se të vritej nga burri: Pasha këtë fëmijë që kam me lind sonte…

Tragjedia/ Nuk arriti kurrë ta takonte foshnjën, ja fjalët e
x

Gossip

Këndoi në dasmën e djalit! Ç’e bashkon Valentina Leskaj me këngëtarin shqiptar që ka bërë bujë në botë

Këndoi në dasmën e djalit! Ç’e bashkon Valentina

E ftuar në ‘Abc e Pasdites’ me Ermal Peçin ishte politikania Valentina Leksaj, në një rrëfim të detajuar mbi jetën e saj profesionale dhe personale. Teksa rrëfeu udhëtimet që ka bërë në jetë, marrëdhëniet familjare e shumë të tjera, Valentina ndau me publikun 5 këngët që i ka më përzemër dhe e kthejnë pas në kohë. Një ndër to është edhe hiti “Silhouette” nga këngëtari Gjon’s Tears që për befasi ka një lidhje familjare me Valentinën.

“Është djali i mbesës së bashkëshortit tim, për rrjedhojë edhe i imi, se njësoj i kemi. E kam dëgjuar për herë të parë kur ka kënduar në dasmën e djalit tim kur ishte 10 vjcc. Ishte vërtetë një zbulim. E kam ndjekur në vazhdimësi muzikën dhe rritjen e tij si personalitet, si artist.” – zbuloi Valentina.

Ndër të tjera Leksaj shprehu se Gjoni ka lënë gjurmën e tij në kompeticionin europian të muzikës Eurovision.

“Është vështirë të zgjedhësh mes këngëve të Gjonit. Është këngëtar shumë i mirë, përfaqësoi Zvicrën dhe fitoi vendin e dytë. Ai e do shumë Shqipërinë, vjen shumë në Shqipëri.” – tha ish deputetja.