BREAKING NEWS

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të Durrësit, policia zbardh detajet e para të ngjarjes së rëndë

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të
x
BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x

Gossip

“Kenga të dedikohej ty dhe bëmave të tua”/ Semi ia plasi në sy Donaldit, Beatrix Ramosaj bën reagimin e papritur

“Kenga të dedikohej ty dhe bëmave të tua”/ Semi ia

Semi Jaupaj ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Me ler te flas” te Donald dhe Romeo Veshaj.

Gjatë intervistës ajo pranoi se kënga e saj e famshme “Mos u kthe” i dedikohej Donaldit dhe bëmave të tij ne shtepine e “Big Brother VIP”, duke iu referuar ketu lidhjes me Beatrix.

Nga ana tjeter Beatrix postoi nje foto diten e djeshme, ku ne pershkrimin e fotos kishte shkruar:

“A po te djeg syte vezullimi im?”
Ky post i kengetares nuk u perfol aspak si kunje ndaj Semit, mirepo nje koment i pikasur nga Beatrix na la te mendojme se ishte nje i tille.


“O bëma, jo vetem qe shkelqimi jot u djeg syte por vec emri yt,u mjafton qe ti kape paniku”- ishte komenti i nje prej fanseve te Beatrix, se ciles ajo i ishte pergjigjur:

“Hahahhaha dreqin, kam gjithe keto nofka te reja! Ta ha zemren!”, komentoi Beatrix.

Më të lexuarat