BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Këngëtare dhe biznesmene e suksesshme, Ingrit Gjoni publikon foton dhe zbulon emrin e moderatorit të njohur shqiptar që e ka mbështetur i pari: Gjithmonë mirënjohëse!

Këngëtare dhe biznesmene e suksesshme, Ingrit Gjoni publikon foton

Këngëtarja Ingrit Gjoni përmes një postimi në rrjetet sociale i ka shprehur mirënjohjen e saj të pamasë një ndër artistëve shqiptarë më të dashur për publikun.

Ingriti ka publikuar një foto të viti 2001 ku shfaqet në krah të Ardit Gjebreas, të cilin e falënderon që e mbështeti i pari në rrugën drejt muzikës.

“2001 - krah njeriut që mbështeti i pari rrugën time drejt muzikës. Gjithmonë mirënjohëse @arditgjebrea”, shkruan Ingriti krahas fotos.

Këngëtare dhe biznesmene e suksesshme, Ingrit Gjoni publikon foton

Më të lexuarat