BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap dyert’? Rama del me mesazhin e fuqishëm: Ballkani Perëndimor ofron shanse për aktorë që s’kanë qëndrim dashamirës, ja sa rrezikon Shqipëria

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap
x

Gossip

Këngëtares Era Istrefi i ndodh e papritura, 45-vjeçari i paraqitet si polic dhe e mashtron (EMRI+FOTO)

Këngëtares Era Istrefi i ndodh e papritura, 45-vjeçari i

Këngëtarja Era Istrefi duket se ka rënë pre e një mashtrimi ditët e fundit. Sipas “Reportori” një 45-vjeçar i është paraqitur Erës si polic, ndërkohë që nuk punonte si i tillë.

Thuhet se ngjarja ka ndodhur para 6 ditësh, rreth orës 21:00, kur personi në fjalë e ka ndaluar artisten në rrugë. 45-vjeçari i është paraqitur si polic dhe e ka përcjellë deri në lagjen “Marigona Residence”. Më pas ky person është larguar pa gjurmë, por më vonë është identifikuar nga policia dhe është arrestuar dje.

Mësohet se personi i arrestuar, që ka mashtruar Erën, quhet Bujar Shala. Deri më tani Istrefi nuk ka reaguar për ngjarjen dhe nuk dihen detaje të tjera në lidhje me të.

Këngëtares Era Istrefi i ndodh e papritura, 45-vjeçari i

Ndërkohë para 1 jave, Era njoftoi se ishte bërë rezidente  në Britaninë e Madhe. Këngëtarja ka publikuar në Instagram, një foto të saj nga një dhomë gjumi dhe përkrah saj shkroi: “Sapo mora rezidencën”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just got the Residency????????????

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Më të lexuarat