BREAKING NEWS

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr masat e reja për të kufizuar përhapjen e Covid, mbyllen universitetet dhe konviktet, ja çfarë pritet të ndodhë me baret dhe restorantet në Shqipëri

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr
x

Gossip

Këngëtares së njohur i ndodh incidenti, poston padashje në rrjetet sociale foton nudo, ja me kë ishte në shtrat

Këngëtares së njohur i ndodh incidenti, poston padashje në

Një incident i papritur i ka ndodhur reperes së njohur Cardi B. Ajo ishte në shtrat sëbashku me Offset kur postoi aksidentalisht një foto nudo në Instagram këtë javë, shkruan “Daily Mail”.

Reperja e hitit “WAP” e bëri të ditur këtë gjë të mërkurën, derisa ishte në një lidhje live në Instagram.

Ajo tha se po bisedonte me Offset dhe i tha: “Po ndihem sikur po bëj fotografi dhe pastaj shtyp butonin dhe e shoh se po ngarkohet dhe them O Zoti im, fotografia po ngarkohet”.

Offset më pastaj i tha asaj se fotografia është postuar në Instagram dhe atë më pas e kapi paniku kur e kuptoi se bota e kishte parë imazhin topless.

“Në kohën kur unë ndeza telefonin tim dhe e fshiva atë, të gjithë dhe nënat e tyre e panë. Ajo ishte kudo në internet”, shpjegoi reperja, e cila ka bashkëpunuar edhe me Jennifer Lopez dhe Megan The Stallion.

Këngëtares së njohur i ndodh incidenti, poston padashje në

Këngëtares së njohur i ndodh incidenti, poston padashje në

Këngëtares së njohur i ndodh incidenti, poston padashje në

Këngëtares së njohur i ndodh incidenti, poston padashje në

Këngëtares së njohur i ndodh incidenti, poston padashje në