Gossip

Këngëtares së njohur shqiptare i ndodh e papritura në mes të intervistës ‘live’, ndalohet nga...

Këngëtares së njohur shqiptare i ndodh e papritura në mes

Këngëtarja Ronela Hajati ishte e ftuar se fundmi ne një intervistë për emisionin “Syri keq”. Këngëtarja foli për planet e të ardhmes dhe tha se pas 10 vitesh e sheh veten me familje, drejtoreshë ose dhe avokate.

Por teksa i jepte makinës dhe fliste me moderatorin Kelvin Kadilli, Ronela u ndalua nga policia.

"A mund ta mbaroj këtë intervistën se jemi LIVE, do iki direkt", dëgjohet t'i thotë policisë Ronela. Ndërsa Kelvi i thotë me shaka “bëji të fala nga “Syri i keq”.