BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Këngëtarët marrin në dasma marrin 10 – 20 mijë euro? Flet Ylli Baka: I zoti na jep zarfin dhe ...

Këngëtarët marrin në dasma marrin 10 – 20 mijë

Ylli Baka ka qenë i ftuar ditën e sotme në “Ora Verore” me Ronaldo Sharkën dhe Albana Caushajn.

Ata e pyetën këngëtarin në lidhje me pagesat në dasma, pasi thuhet se marrin shumë, 10 – 20 mijë euro por Ylli Baka e mohoi një gjë të tillë, madje shtoi se sot nuk hidhet më lekë në dasma si dikur.

“Sot të paguan i Zoti i shtëpisë, ta jep zarfin dhe je në rregull”, shprehet Baka.

Më të lexuarat