BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

TRONDITËSE! Vetëvritet me armë zjarri biznesmeni në Fier, zbardhen detajet e para

TRONDITËSE! Vetëvritet me armë zjarri biznesmeni në Fier,
x

Gossip

Këngëtarët Remzie dhe Nexhat Osmani bëjnë gjestin e madh për familjet e vëllezërve që humbën jetën nën rrënoja e hotel ‘Tropikalit’ në Durrës

Këngëtarët Remzie dhe Nexhat Osmani bëjnë gjestin e

Në tërmetin tragjik të 26 nëntorit ndërruan jetë edhe dy vëllezër nga Gjilani.Isa dhe Shemsedin Abazi u nxorën të vdekur nga rrënojat e hotel ‘Tropikalit’ dhe kanë lënë jetimë gjashtë fëmijë.

Ata vinin në Durrës për të punuar dhe fati deshi që atë natë të flinin në këtë qytet.

Historia e tyre na ka prekur të gjithëve dhe të shumtë kanë qenë ata që kanë dhënë ndihma për familjen  e tyre.

Pak ditë më parë Ermal Fejzullahu tregoi se do të marrë përsipër ndërtimin e një shtëpie të re për familjen e tyre , ndërsa ndihmë ka dhënë edhe Remzie dhe Nexhat Osmani.

Çifti ka shkuar ka vizituar familjen e dy vëllezërve, të cilët janë të pushtuar nga zia, dhe u kanë thënë se fitimet e koncertit të tyre do ua japin atyre.

 

Koncertin tjetër çifti e ka në Boston.

 

Më të lexuarat