Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtari i njohur i dhuron lule bashkëshortes për përvjetorin e martesës, reagimi i saj i lë të gjithë pa fjalë: Ç’të bëj me këto? (FOTO)

Postuar: 15/09/2019 - 14:53

Këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij Chrissy Teigen, janë një ndër çiftet më të komentuar dhe më të preferuar nga Showbizi botëror. Ato janë martuar para disa vitesh dhe tashmë janë prindër të dy fëmijëve, Luna dhe Miles.

Ditën e djeshme John dhe Chrissy kanë festuar 6 vjetorin e martesës në Paris. Këngëtari  e ka uruar të shoqen publikisht në rrjetin social të Instagramit, duke i shkruar se do e dojë përgjithmonë dhe se do të kalojnë dhe shumë netë të tjera të bukura bashkë.

Nga ana tjetër Chrissy, ka zgjedhur të postojë një foto duke treguar se ç’po bëjnë në të vërtetë për përvjetorin e tyre. Në foto  shihet John duke parë në kompjuterin e tij, ndërsa Chrissy duket shumë e bezdisur dhe e mërzitur e ulur në karrige. Në një cep të fotos shihen dhe lulet që këngëtari i ka dhuruar për përvjetor, për të cilat ajo nuk është lumturuar. Përkundrazi, siç thuhet në mediat e huaja, ajo është shprehur duke thënë: “E çfarë dreqin mund të bëj unë me këto tani?”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/10/2019 - 20:14

Para pak ditësh këngëtarja Loredana Zefi, ka bërë publik lajmin e ndarjes nga Mozzik. Siç duket Mozzik nuk është ndalur, pasi ka njoftuar këngën e re të tij, e cila do të mbajë titullin: Dhelpër dinake!

Postuar: 18/10/2019 - 12:54

Ajo është tashmë një ndër  këngëtaret shqiptare me famë botërore më të dashura.

Postuar: 18/10/2019 - 11:24

Kate Middelton dhe Princi William kishin planifikuar të udhëtonin drejt Pakistanit, ku do të qënd

Postuar: 18/10/2019 - 09:58

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha është një nga personazhet më të dashur dhe

Postuar: 18/10/2019 - 09:11

Aurela Gaçe ka rrëfyer në “Këndo këngën time” një nga periudhat më të vështira të jet

Postuar: 18/10/2019 - 08:36

Aktorja e teatrit Mariana Kondi është shumë e dashur për publikun shqiptar.

Postuar: 17/10/2019 - 18:54

Aktorja e njohur amerikane Helen Elizabeth Hunt, e njohur si fituese e çmimit ‘Oskar’