Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtari i njohur i propozon në mes të skenës moderatores shqiptare, reagimi i saj i la të gjithë pa fjalë (FOTO)

Postuar: 16/04/2019 - 08:29

Mbrëmja e djeshme e spektaklit “Në Kurtih e Piter Pan” ka qenë mjaft emocionuese.

Moderatorja mjaft e dashur për publikun Elita Rudi ishte e ftuar këtë spektakël dhe për të ishte organizuar nga stafi një surprizë tepër e madhe.

Bukuroshja, e cila në muajin shkurt u bë nënë për herë të parë, e dinte që bashkëshorti i saj, reperi Gjiko ndodhej në Itali, mirëpo gjithçka ishte e mirëmenduar dhe e planifikuar.

Ai ka gjetur momentin e përshtatshëm për t’u shfaqur në skenë, ku i ka bërë propozimin e tretë Elitës e cila nuk i mbajti dot lotët.

“A do të jesh gjithë jetën me mua derisa unë të plakem e të bëhem për pampers?”- i tha Gjiko-Elitës dhe e gjitha kjo shkaktoi mjaft ovacione në sallë.

Rikujtojmë se propozimin e parë moderatorja e ka marrë në Verona, poshtë ballkonit të Romeos dhe Zhulietës. Ndërkohë pak ditë përpara dasmës Gjiko i ka bërë një tjetër propozim Elitës dhe përgjigja e saj ka qenë një PO e madhe.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/04/2019 - 23:57

Olen Çesari është padyshim një nga personazhet më të dashur për publikun e që me violinën e tij ka arritur të jetë shumë i suksesshëm.

Postuar: 20/04/2019 - 23:39

E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Besa Kokëdhima ka zbuluar shumë të reja pas kaq shu

Postuar: 20/04/2019 - 23:31

Arbana Osmani sot për herë të parë ka folur në programin e saj 'Dua të të bëj të lumtur'

Postuar: 20/04/2019 - 22:58

Moderatori Isli Islami, i ftuar mbrëmjen e sotme në ‘Mos i fol shoferit’  ka rrë

Postuar: 20/04/2019 - 22:41

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e njohur dhe si vajza e kreut të Partisw Zgjidhja,  Koço Kokëdhim

Postuar: 20/04/2019 - 22:19

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Besa Kokëdhima prej disa kohësh tashmë po jeton në Francë

Postuar: 20/04/2019 - 22:01

Ai është një ndër moderatorët e “Top Channel’ pas të cilit çmenden gjitha vajzat.