Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtari i njohur kafshohet nga gjarpri gjatë xhirimeve të klipit, e nxjerr me video: Shpresoj të mos vdes (Pamje të rënda)

Postuar: 11/11/2019 - 18:48

Reperit të famshëm Lil Pump gjatë xhirimeve të videoklipit të ri i ka ndodhur diçka e papritur. Ai është kafshuar në dorë nga një gjarpër.

Në ‘Instagram’, reperi ka publikuar dorën e përgjakur. “Sapo u kafshova nga një gjarpër… Nuk bëhet shaka me gjarpinj… Shpresoj të mos vdes”, ka shkruar Lil Pump pwrkrah videos.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I JUST GOT BIT BY A SNAKE -- WTF --------I CANT FUCK W NO SNAKES I HOPE I DONT DIE

A post shared by Lil Pump Jetski (@lilpump) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 06/12/2019 - 14:11

Këngëtarja e muzikës pop Madonna anuloi disa shfaqje muzikore dhe koncerte për shkak të problemeve shëndetësore dhe askush nuk dinte më shumë për këtë gjë.

Postuar: 06/12/2019 - 14:04

Moderatorja e emisionit "Wake up", Ori Nebijaj në një intervistë për revistën "Cla

Postuar: 06/12/2019 - 13:16

Moderatorja e njohur Fatma Haxhialiu ishte e ftuar dje në “Ftesë në 5” ku tregoi si e

Postuar: 06/12/2019 - 12:52

Ditën e djeshme bëri bujë lajmi se Renato Mekolli, shefi i famshëm i kuzhinës ka vendosur të larg

Postuar: 06/12/2019 - 12:46

I ftuar në emisionin “Rreze Dielli” aktori i humorit, Visjan Ukcenaj ka treguar se po

Postuar: 06/12/2019 - 11:25

Modelja shqiptare Niki Delijorgji shfaqet duke bërë një selfie para pasqyrës, me fytyrën e lyer m

Postuar: 06/12/2019 - 10:14

Moderatorja, Elita Rudi me anë të një videoje ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ po