BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Gossip

Këngëtari i njohur nën shënjestër të grabitësve, tentojnë t'i vjedhin mjetin luksos 'Proche'

Këngëtari i njohur nën shënjestër të

John Legend ishte cak i hajdutëve pasi u tentua të vidhej makina e tij e tipit Porsche, sipas TMZ.

Media tha se policët e Los Angeles arrestuan një burrë që hyri në makinën sportive luksoze ndërsa këngëtari, 43 vjeç, ishte brenda një studio muzikore.

Departamenti i policisë tha se makina ishte parkuar jashtë vendndodhjes, ku grabitësi ishte në gjendje të depërtonte dhe të ulej brenda ‘për ca kohë’ ndërsa kërkonte një mënyrë për të nisur automjetin.
E gjithë sprova u kap nga kamerat e vëzhgimit, duke nxitur sigurinë të thërriste forcat e rendit.

LAPD thuhet se u përball me djaloshin dhe e pyeti se çfarë po bënte përpara se ai t’u pretendonte autoriteteve se kishte në pronësi Porschen.

Grabitësi i supozuar doli nga makina dhe filloi të ecte, më pas vrapoi dhe u përfshi në një ndjekje të shkurtër përpara se të merrej përfundimisht në paraburgim.

Ai u arrestua për veprën penale të tentativës për vjedhje të madhe të makinës dhe po mbahet me kusht.

Pavarësisht situatës stresuese, John mundi të shijonte festën e Ditës së Falënderimeve së bashku me familjen disa ditë më vonë.

Këngëtari pozoi me gruan e saj Chrissy Teigen, 36 vjeç, në fotot e shpërndara në rrjetet sociale.

Dyshja – të cilët do të festojnë dhjetëvjetorin e martesës në vitin 2023 – e festuan këtë rast me dy fëmijët e tyre, vajzën gjashtëvjeçare Luna dhe djalin katërvjeçar Miles.

Autorja tre herë e librave të gatimit, e cila është në pritje të një fëmije tjetër me bashkëshortin e saj kantautor, ishte veshur me një fustan të bardhë të gjatë.

Ylli i kopertinës së “Sport Illustrated” – e cila pësoi humbjen e fëmijës së saj të tretë në 2020 – ishte e gjitha e buzëqeshur ndërsa pozoi me të dashurit në postimet në Instagram.

Teigen, e cila u martua me Legendi në vitin 2013. Njoftimi për shtatzëninë e Chrissy vjen dy vjet pasi ajo ndau lajmin shkatërrues se çifti humbi djalin e tyre të vogël, të cilin e quajtën Jack.