Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtari i njohur nuk përmbahet gjatë performancës, i hedh 50 mijë dollarë turmës

Postuar: 23/10/2019 - 20:34

Reperi me famë botërore Post Malone, gjatë një performance të tij në një klub në Miami i hodhi turmës 50 mijë dollarë.I pëlqeni ose jo këngët e tij, me siguri do t’ju kishte pëlqyer të kishit qenë atë natë aty.

24-vjeçari, emri i vërtetë i të cilit është Austin Richard Post, performoi disa nga këngët e tij më të famshme si “Rockstar”, “Psycho” apo “White Iverson” në skenën e klubit të natës të quajtur E11EVEN në Miami, Florida.

Reperi e humbi fare një moment kur një fanse ngriti bluzën para tij. Shprehia e tij e fytyrës u shpërnda gjerësisht në rrjetet sociale dhe shpejt u kthye në një meme.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/11/2019 - 22:27

 Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez ka rrëfyer për “The Hollywood Reporter” një histori jo fort të këndshme të jetës së saj.

Postuar: 13/11/2019 - 20:26

Modelja e njohur Angela Martini është rikthyer në Shqipëri për të promovuar librin e saj të parë

Postuar: 13/11/2019 - 19:38

Aktori i njohur Gabriel Garko është akuzuar shpesh nga mediat italiane se ai ka kryer ndërhyrje k

Postuar: 13/11/2019 - 18:27

E lindur në vitet ’80, në Shqipëri, e çuditshme do ishte nëse Angela Martini do e kishte të

Postuar: 13/11/2019 - 14:37

Muajin e kaluar mediat e huaja bënë të ditur se këngëtarja Demi Lovato ishte ndarë nga i dashuri

Postuar: 13/11/2019 - 13:57

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli ka tërhequr vëmendjen me dasmën madhështore ku të ftuar ishin

Postuar: 13/11/2019 - 11:14

Prezantuesja e njohur, Stela Kotri, e cila është bërë pjesë e emisionit "Dance with me"