BREAKING NEWS

Rritja e frikshme e përhapjes së koronavirusit në 24 orët e fundit, ministrja Manastriliu mbledh Komitetin Teknik dhe komunikon vendimin e rëndësishëm për në 1 qershor

Rritja e frikshme e përhapjes së koronavirusit në 24 orët e
x

Gossip

Këngëtari i njohur nuk përmbahet gjatë performancës, i hedh 50 mijë dollarë turmës

Këngëtari i njohur nuk përmbahet gjatë performancës, i

Reperi me famë botërore Post Malone, gjatë një performance të tij në një klub në Miami i hodhi turmës 50 mijë dollarë.I pëlqeni ose jo këngët e tij, me siguri do t’ju kishte pëlqyer të kishit qenë atë natë aty.

24-vjeçari, emri i vërtetë i të cilit është Austin Richard Post, performoi disa nga këngët e tij më të famshme si “Rockstar”, “Psycho” apo “White Iverson” në skenën e klubit të natës të quajtur E11EVEN në Miami, Florida.

Reperi e humbi fare një moment kur një fanse ngriti bluzën para tij. Shprehia e tij e fytyrës u shpërnda gjerësisht në rrjetet sociale dhe shpejt u kthye në një meme.

Më të lexuarat