BREAKING NEWS

Infektohet me COVID-19 mjeku kirurg në Berat, në gjendje të rëndë niset me urgjencë drejt Infektivit

Infektohet me COVID-19 mjeku kirurg në Berat, në gjendje të
x

Gossip

Këngëtari i njohur pritet të bëhet baba, ish-miss Shqipëria ka 'çoroditur' dynjanë, publikon një foto me barkun e rrumbullakosur, ja dedikimi emocionues

Këngëtari i njohur pritet të bëhet baba, ish-miss

Një çift goxha simpatik dhe shumë të përfolur për lidhjen e tyre që janë komentuar gjatë në mediat rozë. Bëhet fjalë për këngëtarin Alban Ramosaj dhe ish-miss Shqipëria, Kleoniki Delijorgji.

Edhe vetë dyshja nuk i kursente komentet në Instagram, madje Albani 'skuqej' teksa e pyesnin në emisione për modelen dhe lidhjen mes tyre.

Në një postim të fundit në Instagram, Niki ka 'çoroditur' dynjanë, teksa publikoi një foto me barkun e rrumbullakosur, ku shkruante:

'Urime babi'.

Ende nuk kemi një reagim të Albanit, por nëse është e vërtetë atëherë 'Urime', do të kemi një bebush yll të bukur.

Postimi i Nikit: