BREAKING NEWS

795 raste të reja me koronavirus 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

795 raste të reja me koronavirus 24 orët e fundit, Ministria e
x

Gossip

Këngëtari i njohur shqiptar aksidentohet me makinën e tij luksoze në mes të kryeqytetit (Foto)

Këngëtari i njohur shqiptar aksidentohet me makinën e tij luksoze

Ditën e sotme këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu është bërë pjesë e një aksidenti në Prishtinë. Ai po udhëtonte së bashku me disa anëtarë të familjes dhe fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Gjendja e tyre shëndetësore është e mirë dhe këtë e ka treguar vetë Ermali me anë të një video mesazhi në Instastory, ndërkohë që ka falenduar të gjithë personat që janë interesuar për gjendjen e tij.

“Doja t’iu njoftoja se kam qenë pjesë e një aksidenti bashkë me disa anëtarë të familjes, të gjithë jemi shëndoshë e mirë dhe nuk është diçka për t’u bërë tragjike. Faleminderit që keni treguar shqetësim dhe kujdes shumë të veçantë”, shprehet Ermali. Prive ka treguar se makina e tip ‘Range Rover’ është përplasur me shtyllën e semaforit.

Këngëtari i njohur shqiptar aksidentohet me makinën e tij luksoze

Më të lexuarat