BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Gossip

Këngëtari i njohur shqiptar infektohet me Covid-19 dhe ka një mesazh të fortë për të gjithë: Prej të dielës jam i shtrirë…

Këngëtari i njohur shqiptar infektohet me Covid-19 dhe ka një

Rezulton me koronavirus një tjetër personazh publik shqiptar. Pasi ka bërë tamponin, këngëtari Art Abazi është konfirmuar pozitiv dhe këtë lajm e ka dhënë vetë për ndjekësit në rrjete sociale.

Ai shkruan në Instastory se ka patur disa probleme serioze shëndetësore që në fund rezultoi të ishte virusi famëkeq.

Arti ka informuar ndjekësit se tashmë është shumë më mirë se dje dhe është izoluar në shtëpinë e tij.

Këngëtari ka dhënë një mesazh për të gjithë ndjekësit që të kujdesen dhe mos të neglizhojnë masat e marra për tu mbrojtur ndaj koronavirusit.