BREAKING NEWS

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ ‘Venecia’ publikon opinionin paraprak, mesazh të fortë palëve politike: Ishin jashtëzakonisht të nxituara, duhet të...

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ ‘Venecia’ publikon opinionin
x

Gossip

Këngëtari i njohur shqiptar në zi, humbet njeriun e shtrenjtë të familjes së tij: Do të dua edhe më shumë! (FOTO)

Këngëtari i njohur shqiptar në zi, humbet njeriun e

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meda njofton se ka humbur tezen e tij. Ai ka publikuar një foto pranë tezes, duke shkruar se do e ruajnë gjithmonë në zemër.

"U ndave nga ne por malli dhe dhembja per ty kurre nuk do te shuhen tezja ime. Gjithmone do te mbetesh ne zemren time edhe pse ike pa thene lamtumire, do te dua edhe me shume se sa te kam dashur! Zoti te dergofte në Xhehnet! Ceremonia e varrimit do te behet sot ne ora 15:00 ne varrezat e Hajvalise", ka njoftuar Meda.

Këngëtari i njohur shqiptar në zi, humbet njeriun e

Më të lexuarat