BREAKING NEWS

Nis operacioni për nxjerrjen e fëmijëve shqiptarë nga ferri i kampeve të Sirisë, Kryeministri Rama jep njoftimin e rëndësishëm, tregon çfarë pritet në fazën e dytë

Nis operacioni për nxjerrjen e fëmijëve shqiptarë nga ferri
x

Gossip

Këngëtari i njohur shqiptar shpërthen ndaj ministrit: Virusi është zhdukur. Ja ka q* nanën artit e kulturës

Këngëtari i njohur shqiptar shpërthen ndaj ministrit: Virusi

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri ka kritikuar ministrin e Shëndetësisë në Kosovë, Armend Zemaj.

Sipas Labit, virusi është zhdukur por se? bashku me të është shuar edhe muzika dhe mbrëmjet e nate?s ku kane? punuar mbi 20.000 te? rinj.

“Ministri historik që ja ka q... nanën artit e kulturës ne? Kosove?!
Dmth VIRUSI ËSHTË ZHDUKUR dhe se?bashku me të është shuar edhe muzika dhe mbrëmjet e nate?s ku kane? punuar mbi 20.000 te? rinje?!
Baca i vet po gajlohet pe?r muzikën , po e ruan me një fjale?!!
Ky dhe kolegët e tij jane? expertë te? cilët jane? kah e ruajne? tingullin e muzike?s, se mos po e prek virusi mbas ore?s 21:00 e po vdes tingulli krejt, shembull: Qiftelia, Defi, Tupani, Gitarja, Harmonika, besa tash edhe paisjet e DJ etj..!
Falemnderit ministe?r i qiftelise? dhe i defave!
Moti e?shte? dasht me qene? ti ne?n udhëheqjen e 'ESTRADE?S SE? VDEKUR' dhe jete?s se? nate?s te? 'kafiterive t'falimentuara' , ku i keni le?ne? me nga 2 puntore?, te? cile?t kane? mbetur shkrumb e hi, si dikur Hiroshima nga atomi!
Ju lumtë, ju jeni ata qe? e keni "ngritur ekonomine?",ku për 10 vite nuk do kthjellet me? rinia, ekonomia, e as gastronomia!
Nga nese?r merrni nje? vendim; Bubashfabat me i rujt mos po cofin nga muzika, e ndalojeni muziken edhe prej ores 2 te? dite?s thjesht shpalle gjendje lufte ne? Kosove?! Bravo Ministe?r”, shkruan këngëtari.

Më të lexuarat