BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Gossip

Këngëtari shqiptar bën reagimin e bujshëm: Ja pse nuk besoj tek koronavirusi! Mund të më quani debil por...

Këngëtari shqiptar bën reagimin e bujshëm: Ja pse nuk besoj

Këngëtari shqiptar nga Kosova, Ramadan Krasniqi deklaroi se nuk beson në koronavirusi. Ai u shpreh se numri i vdekjeve më parë ka qenë më i madh se tani.

"Virus ka pas çdo herë, grip ka pas çdo herë. Në Pejë në rrethinë çdo ditë kanë vdekur 50 veta dhe në Prishtinë 100. Nuk i ka përmendur askush asnjëherë, tani po vdesin më pak se më përpara. Duke i respektuar institucionet shëndetësore, mirëpo vdiq ai, vdiq ky po thonë që i pati disa sëmundje të tjera e në kuadër të tyre edhe Covid-19. Unë nuk besoj për vete. Ndoshta më shajnë 100 mijë. Mund të thonë se ky koka viç, koka lopë, debil, por njerëzit vdesin" u shpreh ai i ftuar në emisionin "Klan Kosova".