BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Gossip

Këngëtari shqiptar i nënshtrohet operacionit në zemër

Këngëtari shqiptar i nënshtrohet operacionit në zemër

Këngëtari i njohur shqiptar, Berkan Beka ka bërë të ditur se do t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale në zemër. Berkani ka postuar një foto nga spitali dhe jep lajmin.

“Kam një operacion në zemër nesër. Ju përshëndes të gjithëve”, shkruan këngëtari duke mos dhënë më shumë detaje.

Në qershor Gazeta Express raportoi se Berkani kishte pësuar një aksident, por më shumë na mbetet të zbulojmë në vazhdim. Urojmë më të mirën për Berkanin.

Këngëtari shqiptar i nënshtrohet operacionit në zemërKëngëtari shqiptar i nënshtrohet operacionit në zemër