BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Gossip

Këngëtarja bën deklaratën e fortë: Kjo banore ka pëlqim për Donaldin

Këngëtarja bën deklaratën e fortë: Kjo banore ka

Afrimiteti i Semit me Donaldin ka shkaktuar reagime mes banorëve të “Big Brother”, ashtu dhe në publik.

Së fundmi, Sheila ka aluduar se ekziston mundësia që Semi të këtë një pëlqim të fshehtë për Donaldin, ndërsa ky i fundit e sheh si shoqe apo si motër. Gjatë një bisede mes vajzash, Paloma, Fifi, Arjola dhe Monika e kanë mbështetur mendimin e saj.

Ato shprehen se Semi është shumë e afërt me Donaldin, por e distancuar nga pjesa tjetër e banorëve.

Më të lexuarat