Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtarja e famshme e ngacmon për gjoksin, Rita Ora i’a kthen kështu (Foto +18)

Postuar: 15/08/2018 - 23:30

Ka raste kur vajzat e showbizz-it shfaqen në pozicione aq seksi sa jo vetëm meshkujt, por edhe vajzat e famshme nuk mundin t’i rezistojnë.Rita Ora në Instagramin e saj ka postuar disa foto hot ku shfaqet e veshur me bikini të bardha dhe si normalisht gjoksi i këngëtares është ai që ka marrë gjithë vëmendjen.

 
Këngëtarja e famshme Katy Perry mesa duket nuk ka rezistuar dot dhe i ka shkruar Ritës: “Gjoksi jot është...lëre fare”.
 
Ndërsa nga ana tjetër Rita e ka nxehur edhe më shumë situatën duke shkruar: “Do të gjuaj me gjoksin tim”.
 
Vajzat mesa duket i paska kaluar pak limitet! Por sidoqoftë Rita dhe Kate duhet të jenë mike të mira që e kuptojnë njëra-tjetrën.
ImageImage

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/07/2019 - 10:43

Dramat në familjen Kardashian nuk kanë fund. Këtë herë në qendër të vëmendjes është modelja Kendall Jenner e cila është përfolur për një lidhje me basketbollistin Kyle Kuzma.

Postuar: 17/07/2019 - 10:09

Kylie Jenner është shpallur miliarderja më e vogël në botë dhe duke u nisur nga postimet e saj në

Postuar: 17/07/2019 - 09:37

Arbana Osmani ka treguar se këtë periudhë do të merret me estetikën e dhëmbëve.

Postuar: 17/07/2019 - 08:47

Moderatorja Fatma Haxhialiu me anë të një postimi në Instagram ka treguar me humor se ka gjetur n

Postuar: 16/07/2019 - 23:20

Lajmi se Dua Lipa i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me kuzhinierin e famshëm britanik Isaac Ca

Postuar: 16/07/2019 - 20:33

Gazetarja Rudina Xhunga ka dhënë një intervistë ndryshe ku ka treguar detaje nga jeta e saj perso

Postuar: 16/07/2019 - 20:08

Djali i deputetit socialist Fidel Ylli është shfaqur mes femrave të zhveshura.