BREAKING NEWS

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon kur do të hapen të gjitha bizneset

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon
x

Gossip

Këngëtarja e famshme pësoi një incident, postoi “online” pikërisht momentin ekzakt, që të fut të dridhura

Këngëtarja e famshme pësoi një incident, postoi

Britney Spears postoi një video në mediet sociale, por që nuk është për të gjithë, sidomos për ata që e kanë zemrën e butë. Këngëtarja shpërndau një mini klip ku shihet, si dhe dëgjohet momenti kur thyhen këmbën duket kërcyer.

Javën e kaluar, i fejuari Sam Asghari postoi në rrjetet sociale foto e Britney-t në spital, me këmbën e thyer, për të njoftuar fansat për incidentin.

Videoja, që shfaq momentin ekzakt kur thyhet këmba, por mbi të gjitha zhurmën që bëjnë kockat, të lë vërtet pa fjalë. Këngëtarja, me pantallona të shkurtra dhe reçipeta sportive, tërbohet nën ritmet e “Sex on fire”, të “Kings of Leon”, kur në një moment, ndërsa hidhet e përdridhej, rrëzohet në tokë dhe dëgjohet zhurma e tmerrshme e thyerjes së kockës.