Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këngëtarja e famshme shqiptare e tepron me silikonin

Postuar: 19/03/2019 - 20:09

Këngëtarja Era Istrefi ka ndryshuar si shumë në trupin e saj.

Këtë mund ta shohim në fotot e fundit të cilat ajo i ndan me ndjekësit në rrjete sociale.

Së fundi, artistja shqiptare do sjellë bashkëpunimin me motrën e saj Norën.

Kënga mban titullin ‘Nuk e di’.

Era, po ndan foto nga prapaskenat e xhirimeve.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka publikuar një foto e veshur me veshje lëkure, një detaj që mund ta vërejmë në imazh është gjoksi i fryrë i Erës, që ajo nuk e ka pasur me parë. Sipas fotos jo vetëm të kësaj të fundit por edhe shumë tjerave mund të shohim se ajo ka bërë gjoksin operacion, kjo e fundit na vërteton se ajo ka bërë këtë ndërhyrje.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2019 - 09:30

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anxhela Peristeri ishte e ftuar së fundmi në "E diell" ku ka treguar se beson tek besëtytnitë, por ka një eksperiencë të çuditshme.

Postuar: 24/06/2019 - 16:47

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, është e martuar me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Erma

Postuar: 24/06/2019 - 14:51

Aktori i njohur Bes Kallaku e ka nisur karrierën e tij në një moshë shumë të vogël dhe udhëtonte

Postuar: 24/06/2019 - 10:41

Blogerja e njohur Lori Hoxha është padyshim një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale

Postuar: 24/06/2019 - 08:19

Rikthehen sërish teoritë konspirative se Michael Jackson është ende gjallë dhe madje ka shkuar në